After-care Manager

To support our clients portfolio within our Spielberk Office Centre, Ponávka Business Centre and Vlněna in Brno and ensure smooth operations of these, we are looking for a suitable candidate for the position of AFTER-CARE MANAGER.

Contact

Pro naše administrativní areály v Brně (Spielberk Office Centre www.spielberk.cz, Ponávka Business Centre www.ctp.eu/ponavka a areál Vlněna www.ctp.eu/vlnena v Brně hledáme vhodného kandidáta na pozici AFTER-CARE MANAGER.

Jste samostatná/ý, spolehlivá/ý, máte výborné komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce, máte zkušenosti s vedením vlastního týmu? Pak jste pro tuto pozici vhodná/ý kandidát/ka právě Vy.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za bezproblémový a plynulý chod areálů po provozní stránce
  • Tvorba a aktualizace dokumentů spojených s chodem areálů
  • Zajištění chodu týmu recepčních (nábor nových zaměstnanců, zaučení, docházka, zpětná vazba, řešení nastalých problémů atd.)
  • Dohled nad chodem pracovníků úklidu (úzká spolupráce s vedoucí úklidu)
  • Odpovědnost za ,,After-sales,, kancelářských objektů (úzký kontakt se stávajícími klienty, vyřizování jejich žádostí)
  • Odpovědnost za pracovníky ostrahy budovy
  • Odpovědnost za pronájem zasedacích místností, a parkovacích míst
  • Odpovědnost za vedení pokladny
  • Spolupráce s kolegy napříč společností CTP Invest
  • Komunikace se státními úřady (PČR, úřady atd.)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Čistý trestní rejstřík
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Výborné komunikační schopnosti v českém a anglickém jazyce
  • Reprezentativní vystupování
  • Entuziasmus
  • Smysl pro pořádek, samostatnost, spolehlivost
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

  • Pestrou pracovní náplň
  • Přátelský kolektiv
  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Termín nástupu dle dohody

Pokud je pro Vás tato nabídka zajímavá a splňujete výše uvedená kritéria, zašlete na uvedený email svůj životopis v českém a anglickém jazyce. V případě našeho zájmu, Vás budeme kontaktovat pro domluvení termínu pro osobní pohovor.