fbpx

Assistant to Head of Property Management / Asistentka vedoucího oddělení správy nemovitostí

Pro podporu vedoucího oddělení správy a údržby nemovitostí a jeho týmu hledáme kolegyni na pozici asistentky, přidáš se k nám?

Contact

Náplň práce:

  • Organizace a správa agendy manažera
  • Organizace interních a externích schůzek, telefonátů a konferencí
  • Podpora při koordinaci všech procesů v rámci aktivit Property Managementů
  • Příprava datových analýz v MS Excel a Příprava reportů
  • Příprava prezentací v MS Power Point
  • Kontrola dodržování interních směrnic
  • Koordinace zadaných úkolů s Facility manažery
  • Zajištění oběhu interních dokumentů a hladkého chodu řešení denní agendy
  • Úzká spolupráce s oddělením nákupu a podpora nákupní strategie společnosti všech produktů a služeb
  • Úzká spolupráce s oddělením finančního controlingu a účetním oddělením
  • Dohled nad dodržováním procurement policy v každodenním objednávání zboží a služeb, výběru a kontroly
  • dodavatelů a nákupního procesu v rámci oddělení Property Managementu.

Požadujeme:

  • Skvělá znalost českého a anglického jazyka
  • Dosavadní praxe osobní asistentky (znalost Property nebo Facility managementu výhodou)
  • Základní znalost účetních standardů a postupů
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Dobrá znalost administrativních standardů a obchodní korespondence
  • Zkušenost s projektovým managementem
  • Schopnost pracovat nezávisle
  • Týmový hráč

Nabízíme:

  • Smlouva na HPP
  • Dobré platové ohodnocení
  • Notebook a telefon
  • Moderní pracovní prostředí v budově DRN v Praze
  • Benefity jako: firemní stravování hrazené zaměstnavatelem (snídaně, oběd), Káva, voda neomezeně, Multisprot kartu hrazenou zaměstnavatelem, příspěvek pro děti do 15 let na tábory a spoustu dalších, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, firemní teambuildingy, firemní rekreační zařízení, možnost zapůjčení firemního vozidla na dovolenou.

Místo výkonu práce – Praha

Nástup možný ihned

V případě zájmu prosím posílejte své CV. Kontaktovat budeme pouze vybrané kandidáty. Děkujeme pochopení.

Copy link
Powered by Social Snap