Costs Controller – Rozpočtář

To support and extend our procurement team based in Prague we are looking for an experienced Costs Controller - Rozpočtář.

Contact

Náplň práce:

  • Samostatné zpracování soupisů výkonů a jeho oceňování
  • Tvorba cenových ukazatelů staveb a materiálů
  • Přezkoumání poptávek, nabídek, objednávek a smluv
  • Kontrola a řízení cen při výstavbě
  • Technická pomoc při organizaci výběrových řízeních
  • Poptávky subdodávek, jejich kontrola a vyhodnocení
  • Technical office (TO) engineer (E):
  • Kontrola korektnosti výkazů výměr vyhotovených externím partnerem z hlediska množstevního i definice jednotek v návaznosti na technickou dokumentaci
  • Sestavení a správa šablon pro výkazy výměr a kontrola jejich dodržování externím partnerem
  • Analytická podpora nákupního oddělení, správa databáze jednotkových cen, cenotvorba
  • Sestavení a analytické vyhodnocení nabídek obchodního oddělení
  • Správa databáze dodavatelů a jejich interního hodnocení

Požadavky na úspěšného uchazeče:

VŠ nebo SŠ vzdělání ve stavebním oboru

Minimálně 5 let praxe jako rozpočtář ve stavebnictví
Znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou, dobrá znalost odborné terminologie výhodou
Znalost práce na PC – Microsoft Office, Microsoft Project
ŘP skupiny B

Osobnostní profil uchazeče:
Flexibilita
Komunikativnost
Schopnost konstruktivního řešení problémů
Schopnost vést pracovní tým
Schopnost týmové práce
Ochota cestovat

Pracoviště Praha, Plzeň
Nástup možný ihned.
Nabízíme práci v dynamické zahraniční společnosti, zajímavé finanční ohodnocení a možnost dalšího vzdělání a růstu.