Energetik

Hledáme zkušeného kolegu, který zajistí energetický management v rámci projektů v České republice.

Contact

Pracovní náplň zahrnuje:

  • Metodické vedení a spolupráce s projekt managery při výstavbě a zajištění registrace nových odběrných míst
  • Spolupráce při přípravě položkových rozpočtů a investičních plánů při výstavbě a provozu energetických zařízení
  • Spolupráce s externím partnerem při provozování lokálních distribučních soustav
  • Energetický management a reporting v rámci procesu odběru, plánování, sběru a monitoringu dat u vstupních médií (el. energie, plyn, teplo, voda)
  • Návrhy technických opatření pro snížení spotřeby energií a nákladů a spolupráce s projekt managery na jejich zavádění
  • Spolupráce s obchodním oddělením při výběrových řízeních na dodavatele vstupních energií
  • Součinnost při provádění energetických auditů budov externí společností
  • Metodické vedení systému hospodaření s energiemi dle ČSN EN ISO 50001, systému environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001, zajištění certifikace organizace externí společností
  • Spolupráce na zajištění agendy vlastních fotovoltaických elektráren (dále jen FVE)

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, není podmínkou
  • Znalost zákonů souvisejících s vykonávanou činností výhodou (energetický zákon č. 458/2000 Sb, zákon č.406/2000 Sb zákon o hospodaření energií v platném znění)
  • Znalost problematiky výroby elektřiny ve FVE výhodou
  • Komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost v práci
  • Znalost MS Office
  • Znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B

Pracoviště: Česká republika

Nástup možný ihned.