Junior Business Designer / Kreslič

To extend our design team in Prague and Brno and for support of business development team, we are looking for suitable candidate for the position of JUNIOR BUSINESS DESIGNER / Kreslič.

Contact

Pracovní náplň zaměstnance:

Design:

  • zpracování zastavovacích situací průmyslových parků
  • návrh rozmístění interiéru kancelářských prostor / „spaceplanning“
  • vypracování grafických příloh k obchodním nabídkám
  • příprava podkladů pro smluvní dokumentaci
  • ostatní úkoly spojené s fungováním Design teamu

Technický support:

  • třídění a archivace projektové dokumentace
  • kontrola obsahu předávací dokumentace
  • pasportizace budov (skutečné provedení)
  • komunikace a jednaní s úřady a orgány státní správy
  • úprava stavebních výkresů v AutoCadu 2D
  • návrhy vnitřních dispozic staveb pro nabídky k pronájmu

Požadavky:

  • SPŠ stavební nebo nedokončené VŠ stavební,
  • znalost práce v ACAD
  • pokročilá znalost AJ

Nabízíme:

  • zajímavou práci, vhodnou i pro absolventy nebo kandidáty s minimální praxí, s možností profesního růstu
  • mladý kolektiv, team-buildingové akce

Pracoviště: Brno a Praha

Nástup možný ihned.