Permitting Manager / Manažer povolovacího řízení

To arrange for smooth and on-time delivery of our projects in Bohemia, we are looking for a Permitting Manager who will be responsible for getting all needed permits for the construction and use of our properties.

Contact

Kolega na této pozici je odpovědný za zajištění veškerých povolení nezbytných pro realizaci plánovaných projektů (kancelářské a industriální / skladové projekty) i jejich následné užívání.

Pod jeho kompetenci spadají projekty v širším okolí Prahy, především Ústecký a Středočeský kraj (dle dohody).

Pracovní náplň zahrnuje:

* Komunikace s externími projektanty a dodavateli, interní komunikace s design teamem, kolegy z permittingu a projekt manažery jednotlivých staveb s cílem přípravy projektové dokumentace
* Kontrola kompletnosti projektové dokumentace před její distribucí na dotčené orgány
* Komunikace se všemi dotčenými orgány s cílem získat jejich souhlasné stanovisko k projektům
* Komunikace se stavebními úřady, podání žádostí o povolení, územní rozhodnutí, stavební povolení, kolaudace, apod.
* Zajištění povolení pro výstavbu infrastruktury související s projektem
* Komunikace s úřady o územních plánech
* Komunikace s majiteli pozemků, provozovateli infrastruktury, zástupci měst a obcí
* Jednání o koupi / zajištení budoucího kupního práva k pozemkům, atd.

Požadujeme:

* Znalost stavebního zákona a ostatních souvisejících zákonů
* Praxe na obdobné pozici podmínkou – min 5 let praxe
* Orientace v technické dokumentaci, geometrických plánech a katastru nemovitostí
* Vysoké komunikativní a vyjednávací schopnosti
* Samostatnost v práci
* Znalost MS Office vč. MS Project
* Znalost anglického jazyka

Nabízíme:

* Zajímavou práci ve stavebnictví, práce s lidmi
* Mladý kolektiv
* Zajímavé finanční ohodnocení, firemní akce

Pracoviště – Praha, region Čechy

Nástup možný ihned.